Movies
Ratings
336
Gone GirlRated ★ 3.5
To Sir, with Love IIRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 2.5
Romantic IslandRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0