Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 4.5
WifelikeRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 4.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Meg 2: The TrenchRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5