Movies
Ratings
1001
Mr. HolmesRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
A Man Called HeroRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Fairy Tail the Movie: Phoenix PriestessRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0