Movies
Ratings
50
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
CloverfieldRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0