Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 1.5
Spring WaltzRated ★ 2.0- Sharp3Rated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 1.0
PunchRated ★ 2.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
- Merry MaryRated ★ 5.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 0.5
My Sweet CityRated ★ 4.5- IslandRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 4.0