Titles you rated
RoboCopRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Inspector GadgetRated ★ 3.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
The OneRated ★ 2.5
StealthRated ★ 3.0