Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0