Titles you rated
Suspect XRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5