Titles you rated
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5