Titles you rated
- Detroit Metal CityRated ★ 4.0
Lucky StarRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 3.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 3.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 0.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 0.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
Non Non Biyori RepeatRated ★ 5.0
Non Non BiyoriRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0- The iDOLM@STERRated ★ 4.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 4.5