Movies
Ratings
89
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.0