Movies
Ratings
426
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 5.0
BestsellerRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 5.0