Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0
6/45Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5