Titles you rated
Black SwanRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0