Series
Ratings
109
Bad GuysRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- The LandRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0