Titles you rated
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Being GoodRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The LunchboxRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Close-KnitRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0