Titles you rated
When a Snail Falls in LoveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- 세계견문록 아틀라스 - 일본 개항사Rated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Princess JellyfishRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0