Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5