Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 1.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0