Movies
Ratings
53
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0