Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.0