Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5