Titles you rated
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
ParaNormanRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0- Tokyo Marble ChocolateRated ★ 3.0
DumboRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
9Rated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
BabeRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0