Series
Ratings
141
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0