Titles you rated
EntertainerRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5