Movies
Ratings
717
BugoniaRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
SupersonicRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
First SummerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Only the BraveRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0- Gridman UniverseRated ★ 4.5