Movies
Ratings
67
Saving Private RyanRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
WhitneyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0