Series
Ratings
39
The Flower in PrisonRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0