Titles you rated
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
BrainRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
- MR. BRAINRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5