Titles you rated
Finding DoryRated ★ 1.5
Love 911Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Eddie the EagleRated ★ 1.0
The 5th WaveRated ★ 0.5
UnforgettableRated ★ 0.5
The DressmakerRated ★ 0.5
FamilyhoodRated ★ 1.5
The Truth BeneathRated ★ 0.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
StokerRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 1.0