Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0