Movies
Ratings
231
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0