Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 4.5