Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 3.0
RivalRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0