Movies
Ratings
24
ThorRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0