Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Hustle & FlowRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5