Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0