Movies
Ratings
20
The ThroneRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
King KongRated ★ 1.0