Titles you rated
Full HouseRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0