Series
Ratings
26
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0