Movies
Ratings
101
SilmidoRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5