Movies
Ratings
502
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0