Titles you rated
- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
The Pixar StoryRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
ClickRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0