Series
Ratings
13
My Fair PrincessRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0