Movies
Ratings
23
TwilightRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0