Series
Ratings
108
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0