Titles you rated
ExitRated ★ 0.5
CocoRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 0.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 0.5