Titles you rated
Women of the SunRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0