Titles you rated
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
- DreamRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5