Series
Ratings
53
You're BeautifulRated ★ 2.0
Marry Him If You DareRated ★ 0.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 1.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
JumongRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0